7 grudnia 2023
mothers-3389671_1280

Kompletujemy wyprawkę dla dziecka

Co kupić dziecku? Produkty Skip Hop

Zanim dziecko przyjdzie na świat, jego rodzice muszą skompletować wyprawkę dla malucha, co jest bardzo przyjemne, gdyż przygotowują wszystko dla najważniejszej osoby w ich życiu. Po euforii przychodzi jednak przerażanie. Sklepy pełne są wózków, fotelików, łóżeczek, kompletów pościeli i innych elementów wyposażanie. Co kupić? Co jest naprawdę potrzebne? Warto poszukać listy niezbędników i nabyć to, co proponują firmy specjalizujące się w produkcji akcesoriów dla dzieci, np. Skip Hop.

Niezbędne artykuły dla dzieci. Co proponuje Skip Hop?

Wyprawka dla niemowlaka to przede wszystkim ubranka. Trzeba kupić kilka sztuk ubrań z każdego rodzaju – musi to być minimum 6 sztuk, gdyż małe dzieci bardzo się brudzą. Zanim się za to zabierzmy, musimy wiedzieć, czym jest rampers czy pajacyk, gdyż właśnie tak nazywane są ubrania dla małych dzieci. Body wygląda podobnie do damskiej części garderoby o tej samej nazwie. Zapinane w kroku ubranie może mieć długi bądź krótki rękaw.

Jakie ubranka kupić dla malucha?

Przyda się także rampers, czyli body, ale z krótkimi nogawkami, na ramiączkach lub z rękawem. W sklepach z artykułami dziecięcymi znajdziemy także pajace, w których zazwyczaj śpi dziecko. Potrzebne będą także skarpetki oraz koszulki z długim i krótkim rękawem. Kupując ubrania, warto od razu nabyć śliniaki (choćby z firmy Skip Hop), które będą niezbędne, gdy zaczniemy rozszerzać dietę dziecka.

Mobilny maluch. Oferta Skip Hop i innych firm

Dziecko potrzebuje także pojazdu, którym będzie się poruszać. Pierwszym wózkiem jest tzw. gondola. Kiedy maluch zacznie siadać i jest bardzo ciekawy świata, przesadza się go do wózka spacerowego, który zazwyczaj jest dużym pojazdem na pompowanych kołach. Wybierając model wózka, zwróćmy uwagę na to, ile waży, czy łatwo się go prowadzi, podbija na krawężniku, a także jak się składa i czy zmieści się w bagażniku naszego samochodu.

Skip Hop na spacerze

Skip Hop oferuje także wiele produktów, które będą przydatne podczas spaceru. Z pewnością warto kupić torbę do wózka. Pojemne akcesorium Skip Hop ma dużo kieszeni i przegródek oraz matę do przewijania. Warto dokupić także opakowanie termoizolacyjne na butelkę, dzięki któremu herbata nie ostygnie. By maluch się nie nudził podczas podróży, można kupić podróżną karuzelę. Wszystkie niezbędne elementy wyposażenie pakuje się do przenośnych organizerów, które przydają się także w domu. Projektanci Skip Hop pomyśleli o schowkach na mokre chusteczki, smoczek czy małe zabawki.

Tekstylia i artykuły pielęgnacyjne. Co oferuje Skip Hop?

W ofercie Skip Hop są również tekstylia. Dla malucha trzeba kupić kilka kocyków, które lubią się zawieruszyć zawsze wtedy, gdy bardzo ich potrzebujemy. Potrzebne będą również przewijaki i inne akcesoria do dziecięcego pokoju, np. lampka projektor, która rozweseli i ułatwi dziecku zasypianie.

Do łóżeczka dobierzmy materac dobrej jakości i bawełniany komplet pościeli. Wśród artykułów dla dzieci znajdziemy także rożki i otulacze, które sprawdzą się u noworodków, które lubią być szczelnie otulane. Trzeba kupić również kosmetyki dla malucha, czyli maści lub kremy do zabezpieczenia pupy noworodka przed odparzeniami. W kosmetyczce dziecka znaleźć się powinny także jałowe gaziki, które są niezbędne do przemywania oczek oraz do pielęgnacji kikuta pępkowego.

Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka to czysta przyjemność, ale trzeba robić to z głową, aby nie wydać majątku na rzeczy, których nie będziemy później używać. Wybierzmy ładne produkty Skip Hop, które są nie tylko urocze, lecz także całkowicie bezpieczne dla dziecka.